Děti v Zemi TURO

Modry okres ZŠ Dobřichovice

To jsme my - třída modrého okresu ze ZŠ Dobřichovice

Oranzovy okres

Jsme třída V.A a máme zaměření na sportovní gymnastiku. Protože máme rádi přírodu a téměř celá naše třída navštěvuje přírodovědný kroužek, těšíme se, že se v této hře něco nového dozvíme a pěkně si zahrajeme.Začali jsme plnit první úkoly a po počáteční nejistotě se s chutí pouštíme do dalších. Zatím jsme si zkusili, jak to může vypadat na zasedání zastupitelstva obce a začínáme kreslit mapu Kolína se všemi důležitými stavbami. Ještě že má pan školník s námi trpělivost a pověsil nám hrací plán i novou nástěnku.Zdravíme naše spoluhráče a jejich paní učitelky.

Tmave fialovy okres - ZŠ Čáslav Sadová

My jsme žáci IV.B. Je nás 12 kluků a 6 holek. Většina třídy chodíme na přírodovědný kroužek, tak jsme se přihlásili do hry, abychom mohli předat v kroužku zkušenosti mladším spolužákům a také se jim pochlubit. Moc se na hru těšíme. Jinak je škola zaměřená na sport a sportování nás také baví.

Svetle zeleny okres

Ahoj, zdraví vás žáci 3. třídy ZŠ Lochovice. Ve třídě nás je dvacet, 8 dívek a 12 chlapců. Jsme třída velmi temperamentní a hravá. Proto se na hru těšíme a doufáme, že nám přinese mnoho nových poznatků.

Cerveny okres

Ahoj všichni. Jsme děti ze ZŠ v Křinci. Je nás sice pouze jedenáct, tři děvčata a osum chlapců, ale věříme, že i tak se dokážeme postarat, abychom vytvořily takovou zemi, kde se těm našim tuříkům bude líbit. Těšíme se na úkoly a na to, že spolu celý rok budeme trávit spoustu času.

Základní a Mateřská škola Sedlec - Prčice

Naše základní škola má 250 žáků. V naší třídě 5.B je 20 žáků. Většina z nás má ráda přírodovědu, protože k ní má vztah naše paní učitelka, kterou máme již pátým rokem. Je to velká výhoda, protože se vzájemně velmi dobře známe. Zapojujeme se do různých ekologických soutěží - pracujeme v projektu Les ve škole, škola v lese, svůj vztah ke zvířatům získáváme v projektu Výchova k zodpovědnému vztahu ke zvířatům (AOVZ). Nejen naše třída, ale všichni žáci naší školy se účastní programu Recyklohraní a pozorujeme také zvířata v Živé zahradě (ČSOP).

Ruzovy okres

AHOJ,ZDRAVÍME VŠECHNY DĚTI A PANÍ UČITELKY.JSME ZE ZÁKLADNÍ ŠKOLY ČERVENÉ PEČKY,KTERÉ SE NACHÁZEJÍ ASI 6 KM OD KOLÍNA.HRAJEME TUTO HRU ZA ŠKOLNÍ DRUŽINU,TAKŽE CELOU PARTU TVOŘÍ ŽÁCI TŘETÍ,ČTVRTÉ A PÁTÉ TŘÍDY.

Okrový okres ZŠ a MŠ Psáry

Naše "rodinná škola" leží mezi lesy, kopečky a políčky nedaleko Prahy. Jsme školou s 1. – 5. postupným ročníkem. Ve školním roce 2010/2011 vyučujeme 1.- 4. ročník podle vlastního školního vzdělávacího programu Cestou poznání, v 5. ročníku pokračujeme vzdělávacím programem Základní škola.
Letošního projektu Země TURO se zúčastňuje 4.třída s počtem šestnácti žáků (12 dívek a 4 chlapci). Rádi soutěžíme, tvoříme a jsme všude tam, kde se můžeme něco nového dozvědět. Environmentální tématiku považujeme za velmi důležitou věc pro nás i další generace! ... TURům ZDAR a všem okresům zvlášť! :o))

Bily okres

Hezký den, zdravíme Vás z Kněževsi u Rakovníka. Jsme malá školička s velkými nápady. Moc se těšíme na hru a doufáme, že budeme šikovní. Do hry se zapojil 4. a 5.ročník, celkem je nás 13 kluků a holek.Tato hra je pro nás dobrou novinkou.Jsme rádi že se vyskytne hra o ekologii.Naše škola má ráda přírodu a její krásy.Už jsme se zúčastnili mnoha soutěží.Zdravíme ostatní okresy a věříme,že budete dobří jako my.

bledě modrý okres - ZŠ Březnice

Jsme třeťáci ze Základní školy v Březnici. Je nás celkem 20, deset holek, deset kluků a paní učitelka Mirka.

Kde leží Březnice? Ve středních Čechách, nedaleko Příbrami. Naše městečko obklopuje pěkná příroda. Můžeme se pochlubit i krásným zámkem a bohatou historií.

Více se o nás a naší práci dozvíte na našich třídních webových stránkách: www.mrknidotridy.estranky.cz

Hnedy okres - ZŠ Mnichovická 62, Kolín V

Zdravíme z naší školy , třída 5. B!

Tmavězelenýž okres ZŠ Jungmannovy sady Mělník

Je nás 26 žáků/žákyň ze třídy 5.B ZŠ Jungmannovy třídy v Mělníku.Říkáme si terénní třída,jelikož rádi jezdíme za poznáním do okolí a do přírody.Náš obrázek třídy je závěr letošní školy v přírodě u Žacléře.
Potkali jsme tam také několik turů,takže klidně s tury zvládnem i letošní hru.